Çizgi Teknoloji 3. Kez İnovaLİG İnovasyon Liderleri Ödülünü Aldı!

Çizgi Teknoloji 3. Kez İnovaLİG İnovasyon Liderleri Ödülünü Aldı!
29/11/2023

Bu yıl yeniden düzenlenen, 64 farklı ilden 2003 başvurunun gerçekleştiği İnovaLig’de “KOBİ Ölçeğinde İnovasyon Kaynakları” kategorisinde Türkiye Üçüncüsü olduk!
Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programı İnovaLig ile Türkiye’nin “İnovasyon Liderlerini” belirlediği bu prestijli yarışmada üst üste ödül alıyor olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Ödülümüzü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Vedat Işıkhan ve TİM Başkanı Sayın Mustafa Gültepe‘den Çizgi Teknoloji ailesi adına Satış, Pazarlama ve Operasyon Direktörümüz Sayın Mehmet Berk aldı.
Özverili çalışmalarıyla bu başarıda emeği geçen bütün ekibimize, mentorlarımıza ve destekleriyle bizi bu noktaya taşıyan tüm paydaşlarımıza çok teşekkür ederiz.
Yerli üretim yüksek teknoloji ürünlerimiz ile ülkemize değer katmaktan gurur duyuyor, yerli şirketleri inovasyon ve gelişime teşvik eden T.C. Ticaret Bakanlığı'na, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na ve Türkiye İhracatçılar Meclisi’ne destekleri için teşekkür ediyoruz.

Bilgi ve Teknik Destek

Projelerinizde artech Ürünleri kullanarak kaliteli çözümler üretebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ya da kullandığınız ürünler ile ilgili teknik destek almak için bizimle iletişime geçin.