Kurumsal

artech Hakkında

Çizgi Teknoloji, endüstriyel otomasyon ve IT ürünleri konusunda katma değeri yüksek, inovatif teknoloji ürünleri geliştiren ve prestijli markası ARTECH üzerinden Türkiye ve dünya pazarlarına sunan bir teknoloji şirketidir. 1994 yılında İstanbul’da kurulmuş olan şirket, T.C. Sanayi Bakanlığı onaylı ARGE merkezi, uluslararası kalite belgelerine sahip üretim tesisleri ve 70’ten fazla çalışanıyla, endüstriyel bilgisayar, medikal bilgisayar, askeri ve marin monitör, self-servis kiosk ve digital signage alanlarında en yenilikçi ürünlerin tasarım, geliştirme, üretim, satış ve servis faaliyetlerini tamamen kendi bünyesinde yürütmektedir.

Çeyrek asrı aşkın kurumsal geçmişinde birçok yerli üretim inovatif ürün fikrini hayata geçiren Çizgi Teknoloji, “Görüntülü Görüşme Destekli Yolcu Bilgilendirme ve Yönlendirme Kiosku” ile İstanbul Havalimanı projesinde, Digital Signage ve Medikal Bilgisayar çözümleri ile Şehir Hastaneleri projelerinde yer alarak verilen hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasına destek vermiş, Endüstriyel Bilgisayar Çözümleri ile de Türkiye'nin en önemli fabrikalarının Endüstri 4.0'da dijital dönüşüm partneri olmuştur.

Çizgi Teknoloji, tescilli markası ARTECH altında ürettiği Ameliyathane Konsolları, Endüstriyel Panel Bilgisayarlar, Digital Signage Sistemleri ve ilk yerli Marine Monitör gibi birçok ithal ikamesi ürün geliştirerek, yerlileşme sürecine katkıda bulunmuştur.

Çizgi Teknoloji sayfasına geçiş yapmak için lütfen tıklayınız.
 

Bilgi ve Teknik Destek

Projelerinizde artech Ürünleri kullanarak kaliteli çözümler üretebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ya da kullandığınız ürünler ile ilgili teknik destek almak için bizimle iletişime geçin.