Endüstri

artech Endüstri Sektörü İçin Özel Çözümler Sunar

Çizgi Teknoloji olarak Artech™ Endüstriyel Bilgisayar Çözümlerimiz ile otomotiv, beyaz eşya petrokimya, makina, ilaç ve tekstil gibi önde gelen birçok sanayi sektöründe üretim verimliliğini arttırmak, maliyet ve enerji kullanımını azaltmak için hizmet vermekteyiz.

Endüstriyel sınıf PC’ler, tüketici sınıf PC’lerin dayanım ve tam verim gösteremeyeceği yüksek sıcaklık ve rutubet, toz, sıvı teması, titreşim, darbe gibi olumsuz endüstriyel ortam şartlarında tam performans ile 7/24 sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Artech IPC Basic, Endurance, Performance ve Ultimate Serileri Panel PCler; ağır endüstriyel ortam şartlarında, üretim verimliliğinizi arttırmak, maliyet ve enerji kullanımınızı azaltmak için sürdürülebilir yüksek performans sağlayan dokunmatik panel bilgisayarlardır.

Endüstriyel Barebone PC'lerimiz endüstriyel şartlara dayanım, sorunsuz çalışma performansı, yetkin ve hızlı teknik servisi ile tesisinizin işleyişi için geliştirilen çözümlerimizdir.

Endüstriyel Monitör dijital bilgilendirme ve kurumsal iletişim uygulamaları için tasarlanmış, endüstriyel sınıf LCD ekran çözümlerimizdir.

Endüstriyel Kiosk dokunmatik ekranı ile tek parça olarak tasarlanmış, üretim tesisleri gibi birçok endüstriyel alana konumlandırılabilen, yüksek seviyede performans, dayanım sağlayabilen çözümümüzdür.

Tesis içine ve üretim alanına yerleştirilebilen Andon Ekranlar, üretimden toplanan çeşitli verilerin, OEE değerlerinin, hedeflenen ve gerçekleşen üretim miktarlarının, tezgah durumlarının vb. gibi önemli bilgilerin hat veya salon bazında yayınlanmasına imkan vermektedir.

Endüstri

Kullanım Alanları

    • Endüstriyel Tesisler
    • Fabrikalar
    • Üretim Alanları

Sektörel Ürünler

Endüstri sektörüne ait ürünlerimiz

Bilgi ve Teknik Destek

Projelerinizde artech Ürünleri kullanarak kaliteli çözümler üretebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ya da kullandığınız ürünler ile ilgili teknik destek almak için bizimle iletişime geçin.