artech Eğitim Sektörü İçin Özel Çözümler Sunar

Hayatın her alanında etkisini gösteren dijitalleşme, eğitim sektöründe de kalite ve verimliliğin artmasını sağlamaktadır.

Yeni donanımlı akıllı sınıflar içerisinde konumlandırılan Artech Akıllı Dijital Kürsü çözümümüz ile ders ortamı daha aktif bir hal almaktadır.  Sınıflarda yer alan Artech Akıllı Dijital Kürsüler sayesinde ders notları tek bir tıkla ekrana yansıtılabilir, öğretim görevlileri ve öğretmenler kendi laptopları ya da taşınır cihazlarını Artech Akıllı Dijital Kürsü üzerindeki girişe bağlayarak, görüntüleri projeksiyon ya da dokunmatik ekrana yansıtabilirler.

Eğitim kurumlarına, yoğunluğun azalması için konumlandırılan Öğrenci İşleri için Self-Servis Kiosk çözümümüz, öğrenciler ve çalışanların işlemlerini hızlandırmak, kurum ile etkileşim ve güveni arttırmak için geliştirdiğimiz çözümlerdir.

Anket Kiosk çözümlerimiz ile kurum içinde çeşitli konularla ilgili anketler gerçekleştirebilir ve hızlı sonuçlar alıp, güvenilir çözüm yolları sunabilirsiniz.

İşlem ve Sıra Yönetim Kiosk çözümü, yoğunluğun fazla olduğu yerlere konumladırılarak sıra karışıklığı yaşamadan, sosyal mesafenin korunarak düzenli bir şekilde işlem yapılmasını, bekleyen kişilerin rahat bir şekilde sıralarını takip ederek sürecin hızlanmasını ve daha iyi bir hizmet sunma konusunda  etkili, maliyeti düşük, fazladan personel ihtiyacınızı azaltan çözümler sunmaktadır.

Birden fazla ekranın birleşimiyle istenilen boyuta çıkarılabilen ve daha yüksek çözünürlükte daha kaliteli görüntü elde etmenizi sağlayan yapısı ile Videowall çözümümüz bilgilendirme ve tanıtım faaliyetlerinin yanı sıra konferans ve toplantı salonlarında iletişim verimliliğini arttırmaktadır.

Mimari dekorasyona uygun, ihtiyacınıza özel tasarlanabilen Kapı Bilgi Ekranı çözümleri derslik, konferans salonu, laboratuvar gibi alanların girişlerine konumlandırılarak, günlük programın yayımlanmasını sağlamaktadır.

Asansör Bilgi Ekran çözümleri; farklı içerikler yayınlayabilme, içerikleri uzaktan yönetebilme özelliği ile asansör içerisinde geçirilen zamanın daha verimli ve eğlenceli hale getirilmesi ile hedef kitlenize etkili bir şekilde ulaşabilme imkânı verir.

Indoor ve Outdoor Totem, dijital bilgilendirme çözümlerimiz ile reklam, tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerinizi gerçekleştirebilir, birçok formatta içerik yayınlayabilirsiniz.

 

Kullanım Alanları

  • Eğitim Kurumları
  • Derslikler
  • Konferans Salonları
  • Fuaye Alanları
  • Asansör İçi 
  • Öğrenci İşleri
  • Mali İşler
  • Yemek Alanı
  • Kurum Dışı

Sektörel Ürünler

Eğitim sektörüne ait ürünlerimiz

Bilgi ve Teknik Destek

Projelerinizde artech Ürünleri kullanarak kaliteli çözümler üretebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ya da kullandığınız ürünler ile ilgili teknik destek almak için bizimle iletişime geçin.