Ulaşım

artech Ulaşım Sektörü İçin Özel Çözümler Sunar

Artech Info Kiosk havalimanları, tren istasyonları gibi konumlandırıldığı alanların çağrı merkezlerine 7/24 interaktif, görüntülü görüşme teknolojisi ile yolcu bilgilendirme ve yön bulmayı  keyifli  bir deneyime dönüştürmek için tasarlanmış çözümümüzdür. Müşterilerinizle iletişim kurabilmenizi, onlara destek almak istediği konularda yardımcı olabilmenizi ve etkileşime geçmenizi sağlar. En yeni fırsatlar, kampanyalar ve ürünlerle ilgili bilgileri ulaştırabilir, duyurularınızı hızlı bilgilendirme çözümleri ile müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

İşlem ve Sıra Yönetim Kiosklar, yoğunluğun fazla olduğu yerlere konumladırılarak sıra karışıklığı yaşamadan, sosyal mesafenin korunarak düzenli bir şekilde işlem yapılmasını, bekleyen kişilerin rahat bir şekilde sıralarını takip ederek sürecin hızlanmasını ve daha iyi bir hizmet sunma konusunda  etkili, maliyeti düşük, fazladan personel ihtiyacınızı azaltan çözümler sunmaktadır.

Wayfinding Kiosk; Tren İstasyonU, Yolcu İstasyonu, Havalimanı gibi alanlarda, yoğunluğun fazla olduğu noktalara konumlandırılarak kişilerin gitmek istedikleri hedefe tesis görevlilerinden destek almadan, en hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlayan çözümümüzdür.

Profesyonel Bilgilendirme Ekranları ile tesis içi bilgilendirme ve tanıtım faaliyetlerinizi anında ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Videowall çözümümüz birden fazla ekranın birleşimiyle istenilen boyuta çıkarılabilen ve daha yüksek çözünürlükte daha kaliteli görüntü elde etmenizi sağlayan yapısı ile yapacağınız bilgilendirmeleri, reklam ve tanıtımları daha dikkat çekici bir hale getirmenize yardımcı olmaktadır.

Müşteri Memnuniyet Anket Kiosku ile müşteri memnuniyetini etkileyen faktörleri tespit edebilir, hızlı ve güvenilir çözüm yolları sunabilirsiniz. 

Bilet satış ve rezervasyon, fatura veya borç sorgulama, internet bankacılığı gibi ödeme kolaylığı sunan TVM ve Pos Kiosklar, insan kaynaklarının daha etkili kullanılmasını sağlarken öte yandan da müşterilerinize akıllı çözümler sunmaktadır.

İç Mekan (Indoor) Totem, zarif tasarımlarıyla reklam, tanıtım ve bilgilendirmeler için interaktif, dijital çözümler sunmaktadır.

Dış Mekan (Outdoor) Totem, çevresel şartlardan etkilenmeden reklam, tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerinizi gerçekleştirmenize, birçok formatta içerik yayınlamanıza imkan tanıyan bir dijital bilgilendirme çözümüdür. Estetik tasarım ve dokunmatik seçenekleri ile kurumsal ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunmaktadır.

 

 

 

Ulaşım

Kullanım Alanları

    • Havalimanı
    • Tren İstasyonu
    • Yolcu Limanı

Sektörel Ürünler

Ulaşım sektörüne ait ürünlerimiz

Bilgi ve Teknik Destek

Projelerinizde artech Ürünleri kullanarak kaliteli çözümler üretebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ya da kullandığınız ürünler ile ilgili teknik destek almak için bizimle iletişime geçin.