Eğlence

artech Eğlence Sektörü İçin Özel Çözümler Sunar

Eğlence sektörünü dijitalleştiren çözümlerimizle müşteri memnuniyetini arttırıyoruz.

Videowall çözümümüz birden fazla ekranın birleşimiyle istenilen boyuta çıkarılabilir ve daha yüksek çözünürlükte daha kaliteli görüntü elde etmenizi sağlayan yapısı ile etkinlik alanlarını görsel şovlarla daha etkileyici bir hale getirmenize yardımcı olur.

Mimari dekorasyonunuza özel tasarlanabilen Profesyonel Bilgilendirme Ekranları ile bilgilendirme ve tanıtım faaliyetlerinizi anında ve görsel olarak etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyacınıza özel tasarlanabilen Kapı Bilgi Ekranları; ile sinema,tiyatro, konferans salonlarının program bilgilendirmelerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Asansör Bilgi Ekranları ile asansörlerde geçirilen zamanda tesis içi bilgilendirme ve tanıtım faaliyetlerini etkileyici video ve görsellerle yapabilir, hızlı bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

İşlem ve Sıra Yönetim Kiosklar, yoğunluğun fazla olduğu yerlere konumladırılarak sıra karışıklığı yaşamadan, sosyal mesafenin korunarak düzenli bir şekilde işlem yapılmasını, bekleyen kişilerin rahat bir şekilde sıralarını takip ederek sürecin hızlanmasını ve daha iyi bir hizmet sunma konusunda  etkili, maliyeti düşük, fazladan personel ihtiyacınızı azaltan çözümler sunmaktadır.

Wayfinding Kiosklar, yoğunluğun fazla olduğu noktalara konumlandırılarak kişilerin gitmek istedikleri hedefe en hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlayan çözümümüzdür.

Eğlence

Kullanım Alanları

  • Alışveriş Merkezleri
  • Eğlence Merkezleri
  • Sinema - Tiyatro Salonları
  • Konser Alanları
  • Yemek Alanları
  • WC

Sektörel Ürünler

Eğlence sektörüne ait ürünlerimiz

Bilgi ve Teknik Destek

Projelerinizde artech Ürünleri kullanarak kaliteli çözümler üretebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ya da kullandığınız ürünler ile ilgili teknik destek almak için bizimle iletişime geçin.