Mağazacılık

artech Mağazacılık Sektörü için Özel Çözümler Sunar

AVM'ler, Mağazalar gibi satış noktalarına konumladırılan Artech dijital çözümler hem müşterilerinizin işlemlerini kısaltıp, memnuniyetlerini arttırmakta hem de yenilikçi tasarımları ile beğeni toplayıp, tercih edilirliğinizi arttırmaktadır.

Bilet satış ve rezervasyon, fatura veya borç sorgulama, internet bankacılığı gibi ödeme kolaylığı sunan TVM ve Pos Kiosklar, insan kaynaklarının daha etkili kullanılmasını sağlarken öte yandan da müşterilerinize akıllı ve işlemlerini hızlı gerçekleştirebilecekleri çözümler sunmaktadır.

Videowall çözümümüz bilgilendirme ve tanıtım faaliyetlerini için birden fazla ekranın birleşimiyle istenilen boyuta çıkarılabilen ve daha yüksek çözünürlükte daha kaliteli görüntü elde etmenizi sağlayan yapısı ile tanıtımlarınızı daha etkileyici bir hale getirmenize yardımcı olmaktadır.

Wayfinding Kiosklar, yoğunluğun fazla olduğu noktalara konumlandırılarak müşterilerinizin gitmek istedikleri hedefe en hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlayan çözümümüzdür.

Mimari yapınıza özel tasarlanabilen Asansör Bilgi Ekranları ile asansörlerde geçirilen zamanda tesis içi bilgilendirme, reklam ve tanıtım faaliyetleri hakkında anında ve etkili bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Kiosk çözümü ile kolay ve hızlı bir şekilde anketler yaparak müşteri memnuniyetini etkileyen faktörleri tespit edebilir, hızlı ve güvenilir çözüm yolları sunabilirsiniz.

Dayanıklı ve estetik tasarıma sahip Indoor ve Outdoor Totem, çevresel şartlardan etkilenmeden reklam, tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerinizi gerçekleştirmenize, birçok formatta içerik yayınlamanıza imkan tanıyan bir dijital bilgilendirme çözümümüzdür.

Reklam, tanıtım, bilgilendirme faaliyetleriniz için tesisinize özel tasarlanabilen Profesyonel Bilgilendirme Ekranları hedef kitlenize hızlı ve etkili bir şekilde ulaşabilmenizi sağlayan dijital bilgilendirme çözümümüzdür.

Kullanım Alanları

    • AVM
    • Mağaza
    • Market
    • AVM dışı
    • Asansör İçi

Sektörel Ürünler

Mağazacılık sektörüne ait ürünlerimiz

Bilgi ve Teknik Destek

Projelerinizde artech Ürünleri kullanarak kaliteli çözümler üretebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ya da kullandığınız ürünler ile ilgili teknik destek almak için bizimle iletişime geçin.